6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı

29 Kasım-2 Aralık 2018 tarihleri arasında İstanbul Yeni Fuar Alanı/Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde T.C Cumhurbaşkanlığı himayelerinde ve İslam Ülkeleri Standartları ve Metroloji Enstitüsü (SMIIC), İslam Ticareti Geliştirme Merkezi (ICDT) ve Discover Events işbirliği ile ‘Dünya Helal Zirvesi 2018’ ve ‘6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı’  gerçekleştirilecektir.


6. İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Helal Expo Fuarı  kapsamında, helal gıda, finans, turizm, kozmetik, tıp, kimya, ambalaj, makine, İslami yaşam ve muhafazakar moda gibi birçok sektörden fuara 250' yi aşkın uluslararası firmaların katılımı beklenmektedir.

Ayrıca 2017-2018 dönem başkanlığı ülkemiz tarafından yönetilen Gelişen Sekiz Ülke (D-8) Teşkilatı, 6. İİT Helal Fuarı’nın özel ortağı olup, fuar alanı içerisinde D-8 üye ülkelerinin firmaları için indirimli ücret uygulanacağı bir sergi alanı tahsis edilecektir.

Söz konusu fuara ilişkin bilgiye http://worldhalalsummit.com.tr/ adresinden ulaşılabilmekte olup, resmi yazı ve katılım formu ekte tarafınıza sunulmaktadır.

Fuara katılmak ve indirimli katılım ücretinden faydalanmak isteyen üyelerimizin ekte yer alan katılım formunu doldurarak en geç 31 Temmuz 2018 Salı günü mesai bitimine kadar aşağıda iletişim bilgileri sunulan D-8 sekreteryasına iletmeleri gerekmektedir.

Bilgilerinize sunar, gereğini rica ederiz.
 
İletişim için;
Bilal Khan
Tel: 0212 356 18 23-Dahili:23
Mail:ea.bilal@developing8.org 
EK
Diğer Duyurular
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
TOBB Uyum
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı