We-Cycle ve Wenergy Alım Heyeti

Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğünde IZFAŞ Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş. tarafından düzenlenecek olan “We-CycIe - Çevre ve Geri Dönüşüm Teknolojileri Fuarı” ve “WENERGY - Temiz Enerji Teknolojileri Fuarı ve Konferansı” ile eş zamanlı bir Alım Heyeti programı gerçekleştirilecektir.
Söz konusu alım heyeti ikili iş görüşmeleri kapsamında İzmir'i ziyaret edecek firma listesi ve ilgilendikleri ürün grupları ekte sunulmaktadır.


Firmalar ile ikili görüşmeler, 9 Mayıs 2023 Salı günü 10:30-17:30 saatleri arasında Fuar İzmir A holü 259 no'lu alanda yapılacaktır. İkili görüşme gerçekleştirmek üzere randevu talep eden üyelerimiz aşağıdaki bağlantıda yer alan formu doldurmak suretiyle en geç 8 Mayıs 2023 Pazartesi günü mesai bitimine kadar başvurmaları gerekmektedir.


Başvuru formunu doldurup, rezervasyonu sonlandır tuşuna basıldığında firmaya ait randevu saatleri ekrana gelecektir. Ekrandaki randevu saatlerinin çıktısının alınması ve randevu saatinizden en az 10 dakika önce görüşme alanına gelinmesi gerektiği hususunu bilgilerinize sunarız.

http://rezervasyon.egeliihracatcilar.com/asp/RandevularIlkGiris.asp?FuarId=20230428160335

EK
Diğer Duyurular
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
TOBB Uyum
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı