Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz’dan 1 Mayıs Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz’dan 1 Mayıs Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 

Başkan Yılmaz tüm emekçi çalışanların 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutlayarak, 1 Mayıs eşitliği, adaleti, birlik ve dayanışmayı temsil ettiğini söyledi.

 

Sözlerine devam eden başkan Yılmaz; “Alın terinin, üreterek çalışmanın gücünün kutlandığı 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü bizlere Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Her fabrika bir kaledir” sözünden hareketle ekonominin en sağlam kaleleri fabrikalarımızın işlemesi, tarlada traktörlerin verimli bir şekilde çalışması ve işçilerimizin bulunduğu her çalışma ortamında onlara gereken değeri vermemizin büyük önem taşıdığını hatırlatmaktadır.

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle yaşanan zorlu süreçte görevlerine devam eden başta sağlık çalışanları olmak üzere diğer sektörlerde görevlerinin başında olan tüm çalışanlar bu yılki 1 Mayıs’ı daha anlamlı kılıyor. Bu zorlu günlerde özveri ile çalışan emekçi kardeşlerimiz bir yandan kendi sağlığını koruyup diğer yandan ekonominin çarklarının kesintisiz bir şekilde dönmesini sağlıyorlar. Ekonomimize katma değer katıyorlar.

 

Bu duygu ve düşünceler ile emek ve dayanışmanın sembolü de olan bugünün, tüm işçi ve emekçi kardeşlerimize kutlu olmasını temenni ediyor, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Gününü en içten dileklerimle kutluyorum” dedi.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
TOBB Uyum
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı