Odamız Meclis Başkanlığına Ümit Türek Seçildi

Odamız Meclis Başkanlığına Ümit Türek Seçildi

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası 2022-2026 dönemi ilk Meclis Toplantısını gerçekleştirdi.


Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen toplantıya odamızın 22 Ekim 2022 tarihinde yapılan organ seçimlerini kazanan meclis üyeleri katıldı. Meclis toplantısına, en yaşlı üye olan Mustafa Pala başkanlık yaptı. Tek gündem maddesinin yer aldığı Meclis Başkanlığı, yardımcıları ve katip üyenin seçiminin yapıldığı toplantıda, seçimin yürütülmesiyle ilgili sayım ve imza işleriyle ilgili iki meclis üyesinin seçimi yapıldı.

 
Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın Meclis Başkanlığı, Meclis Başkan Yardımcılığı ve Katip Üye için tek liste yarıştı. Tek liste olarak seçime giren Ümit Türek sarı liste ile girdiği seçimde Meclis Üyelerinin tamamının oylarını alarak tekrardan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı seçildi.


Ümit Türek Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeniden Meclis Başkanı olurken, İbrahim Akdoğan ve Gencay Esendağ Meclis Başkan Yardımcılığına, Volkan Karabulut ise Meclis Katipliğine seçildiler.


Seçimlerin ardından Meclis üyelerine teşekkür konuşması yapan Ümit Türek, Manisa TSO'nun meclis başkanı olarak geçtiğimiz dönemde olduğu gibi yeni dönemde birlik ve beraberlik içinde olumlu çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Başkan Türek, tüm meclis üyelerine teşekkür etti.


Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı