Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz Güven Tazeledi

Yönetim Kurulu Başkanımız Mehmet Yılmaz Güven Tazeledi

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu seçimlerinde Mehmet Yılmaz, Manisa TSO Meclis Üyelerinin teveccühü sonucunda 63 Meclis üyesinin tamamının oylarını alarak, bir kez daha Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.


Manisa iş dünyasının merakla sonucunu beklediği seçimlerden zaferle ayrılan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yılmaz, Manisa’ya ve Manisa iş dünyasına yakışan bir seçim maratonunu başarıyla tamamladıklarını açıkladı.


Manisa için azim ve gayretle çalışma heyecanı içerisinde olduklarını belirten Başkan Yılmaz, ‘Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2022-2026 seçimlerini büyük bir katılım ve coşku ile gerçekleştiren aziz hemşerilerimize, değerli üyelerimize desteklerinden dolayı sonsuz şükran ve teşekkürlerimi sunarım.
Sanayici, tüccar ve iş insanları seçimlerimizde bizlere gösterdikleri teveccühü ile geçtiğimiz dönem Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı hizmetlerin devamı noktasında bizlere daha fazla çalışma mecburiyeti yüklemiştir.


Yönetim Kuruluna seçilen arkadaşlarımla birlikte üyelerimizin bize gösterdiği güvenin ve desteğin önemini değerini biliyoruz. Tüm üyelerimizi kucaklamak zorundayız. Ağır bir yükümlülük aldığımızın farkındayız.  32 yıllık tecrübemle birikimimle bu sorumluluğu yönetim kurulu arkadaşlarım ve meclis üyelerimizle birlikte başarılı hizmetlerimizi sürdüreceğimize inanıyorum. Üyelerimizle birlikte sanayisi ile, tarımı ile, turizmi ile büyüyen bir Manisa için hep birlikte çalışacağız.


Bu anlayış ve duygularla; Seçim sürecinde beraber çalıştığımız arkadaşlarımıza, oy veren, vermeyen, kapısını ve gönlünü bize açan Odamıza kayıtlı tüm üyelerimize tüm Manisalı hemşerilerimize teşekkür ediyor, İlimiz iş dünyasına sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Kazanan Manisa olmuştur’ dedi.


HİSARCIKLIOĞLU TEBRİK ETTİ


Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden seçilen Mehmet Yılmaz’ı ilk tebrik eden TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu oldu. Seçimlerinin tamamlanması ve sonuçların açıklanmasının ardından Başkan Yılmaz’ı telefonla arayan TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni Başkanı Mehmet Yılmaz ve ekibini tebrik ederek, başarı dileklerini iletti. Başkan Yılmaz Manisa Ticaret ve Sanayi Odası olarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirterek, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na kendisine verdiği destek ve duyduğu güven için teşekkür etti.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
TOBB Uyum
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı