Sunexpress’ten Odamız Üyelerine Özel Avantajlar

Sunexpress’ten Odamız Üyelerine Özel Avantajlar

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO), üyelerine avantajlı fırsatlar sağlayan anlaşmalara bir yenisini daha ekledi. Pandemi döneminde ilk günden itibaren adlığı tedbirler ve attığı adımlar ile Manisa İş Dünyasının yanında yer alan Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, SunExpress ile yaptığı protokol ile üyelerine avantajlar sağlamaya devam etti.


Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezen Şenay, SunExpress Ege Bölge Satış Müdürü Eray Mert ile yaptığı görüşmede, Manisa Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine, kurumsal sözleşmelerini çalıştıkları acenteleri üzerinden imzaladıktan sonra, özel iç ve dış hatlar da geçerli olacak kurumsal ayrıcalıklı uçuş imkanları sağlanması konusunda anlaşmaya vardı.


SunExpress Ege Bölge Satış Müdürü Eray Mert ile internet üzerinden gerçekleşen görüşmede Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezen Şenay, hava alanlarında ve de hava yolları şirketleri ile üyelerinin yaşadığı sorunları dile getirdi. İş insanlarının yurt içi veya yurt dışı seyahatlerde en çok yaşadıkları sorunların başında, özellikle son dakika tarih değişiklikleri nedeniyle ücret farklılıkları ve bagaj sorunlarının geldiğini belirten Sezen Şenay, “Oda üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda kurum ve kuruluşlarla avantajlı anlaşmaları hayata geçirmeye devam ediyoruz. Acenteleri ile kurumsal sözleşme imzalayan üyelerimiz bundan sonra SunExpress havayollarını tercih ederlerse iç hat uçuşlarında 5 kg fazla bagaj hakkı, uçuştan 12 saat öncesine kadar isim değişikliği, bilet iptali, iade ve varsa ücret farkı ödemek kaydıyla cezasız tarih değişikliği, 06-12 saat arası 50 TL karşılığında iptal ve varsa ücret farkı ödemek kaydıyla 50 TL karşılığında değişiklik hakkı bulunuyor. Bununla birlikte dış hat uçuşlarında da üyelerimizin yine 5 kg fazla bagaj, uçuştan 12 saat öncesine kadar isim değiştirme, uçuştan 48 saat öncesine kadar, iki uçuş arasında varsa fiyat farkı ödenerek cezasız tarih değiştirme hakları bulunuyor.


Bilet iadelerinde ise 48 saat öncesine kadar %50, 7 gün öncesine kadar %40, 7 günden fazla sürede %25 fiyat farkı ödemek suretiyle gerçekleştirebilecekler. Ben, SunExpress firmasına ve Ege Bölgesi Satış Müdürü Sayın Eray Mert’e odamıza sağladığı avantajlı fırsatlardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi
Sanal Ticaret Akademisi
Kolay İhracat Platformu Hakkında
Türkiye'nin İlan Portalı