Almanya`da İş Yapabilmenin Püf Noktaları Anlatıldı

Almanya`da İş Yapabilmenin Püf Noktaları Anlatıldı

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerine yönelik bilgilendirme toplantılarına bir yenisini daha ekledi. Odanın Haziran ayı etkinlik programı çerçevesinde Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binası'nda Bremen Invest (Bremen Ticaret Odası Yatırım Ajansı) işbirliği ile Bremen Invest Türkiye Direktörü Erol Tüfekçi'nin sunumuyla ‘Almanya’da İş Yapma’ bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Bülent Koşmaz Hizmet Binası’nda tam gün süren ve ücretsiz olarak düzenlenen  toplantıda, Bremen Invest Türkiye Direktörü Erol Tüfekçi  firma temsilcileri ile birebir görüşmeler gerçekleştirdi. Tüfekçi, görüşmelere katılan firma temsilcilerine   ‘Almanya’da firma nasıl kurulur?, Yurt dışına açılmanın fayda ve avantajları nelerdir?, İhracata olumlu etkisi nedir?, Yurtdışı teşviklerinden nasıl yararlanılır?’ konuları hakkında bilgilendirmede bulundu.


Almanya’da iş yapan veya yapmayı düşünen firmaların temsilcilerinin büyük ilgi gösterdiği ve bire bir gerçekleşen görüşmelerin oldukça faydalı olduğunu belirten katılımcılar, böyle bir imkanı sunduğu için Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kuruluna ve vermiş olduğu bilgiler için Bremen Invest Türkiye Direktörü Erol Tüfekçi’ye teşekkür ettiler.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Ticaret Bakanlığı
Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü
Manisa Savunma Sanayi Teknoloji Geliştirme Kümesi