Bülent Koşmaz Kabri Başında Dualarla Anıldı

Bülent Koşmaz Kabri Başında Dualarla Anıldı
21 Haziran 2017

Manisa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Eski Başkanı Bülent Koşmaz, ölümünün 3’üncü yılında Çatal Mezarlığındaki kabri başında dualarla anıldı. Manisa’nın ekonomik ve sosyal anlamda gelişimine büyük katkı sağlayan ve 20 Haziran 2014 tarihinde 63 yaşında aramızdan ayrılan merhum Bülent Koşmaz için Çatal Mezarlığında düzenlenen anma törenine merhumun eşi Saadet Koşmaz ve ailesinin yanı sıra Manisa Ticaret ve Sanayi Odası (Manisa TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, Manisa Ticaret Borsası Başkanı Sadık Özkasap, Şehzadeler Belediye Başkan Yardımcısı Bilal Demir, Manisa TSO Yönetim Kurulu üyeleri, merhumun yakınları ve sevenleri katıldı.  Çatal Mezarlığında yapılan tören Hatuniye Camii İmam Hatibi Hayrettin Çoban tarafından okunan dualarla sona erdi.


Bülent Koşmaz’ın Manisa’nın yetiştirdiği önemli bir isim olduğunu kaydeden Manisa TSO Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Erbil, “Rahmetli Bülent Koşmaz, Manisa’ya hizmetleri geçmiş hatta Manisa’nın kaderinin değişmesinde rol oynamış bir kişidir. Dolayısıyla bizlerde ona görevimizi elimizden geldiği kadar yapıyoruz. Bir düşünün OSB olmazsa, sanayi olmazsa Manisa büyük bir köy olarak kalırdı. Tabi OSB’nin kuruluşunda ve bugüne gelmesinde büyük emekleri var. Allah mekanını cennet eylesin. Manisa için büyük bir değerdi. Ama insanlar fanidir. Hepimiz bir gün bu sonu yaşayacağız. Allah ailesine uzun ömürler versin” diye konuştu.

Hatuniye Camiinde Mevlid-i Şerif okutuldu

Merhum Bülent Koşmaz’ı anma programı çerçevesinde ikindi namazına müteakip Hatuniye Camiinde Mevlid-i Şerif okutuldu. Merhumun eşi Saaded Koşmaz, okutulan Mevlid-i Şerif’in ardından ölümünün üçüncü yılında düzenlenen anma programına katılarak Koşmaz ailesini yalnız bırakmayan  tüm dostlarına teşekkür etti.

Haber Görselleri
Diğer Haberler
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Gümrük Ticaret Bakanlığı
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı
Ekonomi Bakanliğı
Kalkınma Bakanlığı
Ulaştırma Bakanlığı
Balo
Zafer Kalkınma Ajansı
Kosgeb
KGF
Eurochambres
İcc
Beceri 10
Tepav
Rekabet Kurumu
TSE
Gümrük ve Truzim işletmeleri
Celal Bayar Üniversitesi
TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
İktisadi Kalkınma Vakfı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği
Türk Patent Enstitüsü